Методична скарбничка

Пізнаємо світ розумом і серцем”

(працюємо за В.Сухомлинським – сенсорний розвиток)

„Без гри немає і не може бути повноцінного дитячого

розвитку. Гра-це величезне світло, через яке в

духовний світ дитини вливається життєдайний

потік уявлень, понять про навколишній світ.”

В.О.Сухомлинський

Життя щедро дарує нам красу, яку можна побачити щомиті. Від здатності відчувати цю красу залежить духовне становлення особистості. Справжнє моральне виховання неможливе без виховання емоційного, вважав В.О.Сухомлинський. Пізнати світ розумом і серцем – означає осягти моральні істини, ідеї в їхньому реальному вираженні.

Наш дитячий садок розташований у такій місцевості,де є і лісосмуги, і парк,і стрімкі річки. Тому ми маємо можливість щодня милуватись красою рідної природи, дивитись і бачити, слухати і чути саме так, як колись учив своїх учнів В.О.Сухомлинський.

Ознайомлюючись з творчістю В.О.Сухомлинського, застосовуючи його ідеї виховання, ми переконались в тому,що дітям належить дарувати любов, разом з ними мріяти, фантазувати, досліджувати. Все добро, що починає формуватись в дошкільному віці, сподіваємось, позначиться на подальшому житті дітей. Нехай зерна, які ми,вихователі, посіяли в серцях наших вихованців, обов’язково рясно проростуть в шкільному житті.