Дошкільний навчальний заклад №14 розташований в передмісті Лисої Гори м. Умань по вул. Лисенка 27. Це мальовничий куточок, який в різні пори року дивує своєю красою і захоплює веселковими барвами природи. Історія дитячого садка … сягає в "сиву давнину". Відкрився дитячий садок в 1967 році. Пропрацював дошкільний заклад до 2004 року, а після закриття відновив свою роботу в 2006 році.

     Наш дошкільний заклад   це оазис атмосфери турботи , розуміння, захищеності і того спілкування, в якому дитина зростає сильною,  здоровою, веселою та емоційно врівноваженою. Головною метою дошкільного закладу є створення  сприятливих умов для забезпечення розвитку, фізичного, психічного, соціального та духовного здоров'я  дошкільників. Центром освітньо - виховного процесу в дитячому садку є особистість дитини. Особистість у майбутньому це той  "Я - ідеал"  якого бажає сама особистість і соціум, зміст життєвих розумінь, цілей і цінностей особистостей. Доброзичлива, творча взаємодія вихователя та дитини, діалог двох рівних партнерів, відсутність страху, розкутість, радість спілкування, право на власну думку,допомога саморозвитку та підтримка. 

Тут ви можете виділити важливу інформацію.
Історія проекту

У цій частині ви можете описати історію проекту та причини, що послужили його виникненням. Вона підходить для згадки основних етапів проекту та вшанування його учасників.


Наші користувачі

Тут ви можете описати типових користувачів, а також те, чому цей проект важливий для них. Це хороший спосіб для того, щоб користувачі повторно відвідували ваш сайт.